Kalendarz

February 2019
M T W T F S S
« Feb    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  

– KURS: “Wstęp do NLP”

Jak samemu przekonać się, że wiedza z zakresu NLP może pomóc mi zarówno w moim życiu osobistym jak i zawodowym?

Coraz więcej osób styka się z tym tajemniczym skrótem NLP.  Neuro Lingwistyczne Programowanie to bardzo obszerna dziedzina , którą większość uczestników szkoleń zgodnie uważa za jedną z najcenniejszych z jaką się spotkali. Skupia się ona na  wiedzy o tym jak działa umysł ludzki.

Dzięki najnowszym odkryciom naukowym okazuje się, że można zacząć sterować przede wszystkim swoim umysłem tak by zamiast nam często przeszkadzać zaczął nam w życiu pomagać. Często przecież  czujemy się nie tak jak chcemy, naszą głowę zaprzątają problemy , a stres jest wszechobecny. Czy tak musi wyglądać nasze życie?

Są ludzie, którym to nie przeszkadza i nigdy nie zastanawiali się jakby to było gdyby dało się coś zmienić w różnych  zakresach swojego życia osobistego i zawodowego. A czy Ty się kiedyś nad tym zastanawiałeś/-łaś? W jakiej sferze swojego życia chciałbyś/-łabyś zmienić coś najbardziej? A gdyby okazało się, że często na drodze do tej zmiany jest tylko jedna przeszkoda ale jednocześnie dla wielu ludzi największa ? Są to nasze wewnętrzne przekonania, że coś się nie da, że coś jest niemożliwe. Gdzie one są umieszczone?

W oprogramowaniu naszego umysłu. Okazuje się ,że dzięki prostym technikom , na szkoleniu ludzie przekonują się ,że można w swoim umyśle zmieniać to co nam przeszkadza i zastępować to tym co nam zacznie pomagać. Wszystkich zmian doświadcza się na bieżąco już na szkoleniu a potem można już zmieniać wiele kolejnych rzeczy w dowolnej chwili w zależności od  swoich potrzeb. A co ze stresem , negatywnymi emocjami jakie w nas wywołują sytuacje i osoby, sztuką komunikacji z innymi?

Okazuje się ,że i tutaj NLP jest po prostu skarbnicą gotowych technik , które powodują ,że zaczynasz się dogadywać z osobami z , którymi do tej pory to ci się nie udawało, w pracy przez kolegów i klientów zaczynasz być postrzegany jako ktoś , z kim warto przebywać, rozmawiać a interesy załatwia się jakoby przy okazji. Nie mam tu miejsca by opisywać jak wiele jeszcze niesamowitych umiejętności możesz się nauczyć na szkoleniu. Pozostaje mi tylko napisać to co najważniejsze. Wiedza  z zakresu NLP  jest niesamowicie cenna więc i szkolenia należą do tych z wyższej półki cenowej. Oczywiście po ich odbyciu , każdy przyznaje, że to czego się na nich nauczył jest dla jego życia osobistego i zawodowego , relacji z bliskimi , związkiem po prostu bezcenne (w większości przypadków życie małżeńskie po okresie stabilizacji rozkwita i wraca do uczuć i emocji z początków związku).

Czy istnieje  zatem jakiś sposób na to aby zanim wydasz swoje ciężko zaoszczędzone pieniądze na takie szkolenie mógłbyś/-łabyś mieć okazję do przekonania się na sobie ,że  ta wiedza jest również dla Ciebie?

Oto rozwiązanie. Możesz wziąć udział w pierwszych 2 dniach szkolenia Praktyk NLP i przekonać się na sali w ćwiczeniach jak naprawdę bezcenna jest ta wiedza. Zapłacisz za 2 dni udziału w szkoleniu tylko 999 PLN , a jeśli zdecydujesz się kontynuować szkolenie do końca będziesz mógł po prostu dopłacić różnicę miedzy ceną pełnego szkolenia a tą którą zapłaciłeś.

Jeśli z powodów finansowych bardzo będziesz chciał wziąć udział w szkoleniu ale nie masz na ten moment funduszy na pełne szkolenie to te 2 dni na sali pomogą Ci już na tyle , że zdobędziesz pieniądze na kolejną edycję i wtedy zapisując się na pełne szkolenie w kolejnej edycji otrzymasz rabat w wysokości pełnej kwoty jaką poniosłeś na zakup oferowanej tutaj propozycji czyli 999 pln za 2 dni szkolenia . Oferta na odbycie szkolenia kolejnego wspomnianym rabatem ważna jest przez okres roku od wyjścia z naszej sali szkoleniowej.