Kalendarz

February 2019
M T W T F S S
« Feb    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  

– KURS: “Praktyk NLP”

Zapraszam Cię na kolejną edycję szkolenia PRAKTYK NLP.

DLACZEGO WARTO SPĘDZIĆ CZAS WE WSPANIAŁEJ KRAINIE NLP I BAWIĆ SIĘ ŚWIETNIE ODKRYWAJĄC TAJEMNICE UMYSŁU Z TAK JAK TY OTWARTYMI NA WIEDZĘ LUDŹMI? – NA RAZIE JESZCZE NIE MYŚL O TYM, ŻE INNI MOGĄ CIĘ UPRZEDZIĆ, ZAMIAST TEGO PO PROSTU POCZYTAJ CO TEN KURS ZMIENI W TWOIM ŻYCIU OSOBISTYM I BIZNESOWYM…

Ostatnia – edycja kursu była dla uczestników niesamowitym przeżyciem . Każdego dnia poznawali moc swego umysłu i odkrywali swoje – nieznane dotąd – możliwości oraz przekonywali się jak mało do tej pory wiedzieli o możliwościach skutecznej komunikacji . Mimo, że niektórzy kursanci byli już na innych naszych szkoleniach (dwudniowe szkolenia dla firm) tutaj na tak kompleksowym szkoleniu zobaczyli , poczuli i najważniejsze nauczyli się , jak wiele jeszcze każdy z nas może zmienić w swoim życiu osobistym i zawodowym stosując techniki NLP . Oni już wiedzą o NAJWAŻNIEJSZEJ ZASADZIE NLP (Działa..gdy je stosujesz :). Oni również -w odróżnieniu do Ciebie – JUŻ WIEDZĄ – jak mocne i skuteczne są te techniki. Ty poczytasz o tym poniżej….

Jeśli chcesz sprawdzić u uczestników tych szkoleń ich opinie – wejdź na naszą stronę , przeczytaj co napisali i możesz nawet napisać do nich i upewnić się przed zapisaniem się na to szkolenie jak wiele to dało tym,  którzy już je przeszli

 

Proponujemy Ci kurs ,który może się dla Ciebie okazać największym przełomem w życiu (tak najczęściej określają to doświadczenie nasi kursanci w chwili jego zakończenia) – czyli PRAKTYK NLP – 6 dni poznawania mocy Twojego umysłu w krainie NLP – twój pierwszy kontakt z NLP. 

Możesz się zapisać już teraz lub najpierw przeczytać co dla Ciebie przygotowaliśmy.
Zarezerwuj miejsce już telefonicznie pod numerami

 

Kto prowadzi zajęcia – Certyfikowani Trenerzy NLP

Kurs kończy się Certyfikatem Praktyka NLP .

Jak bardzo cenią go pracodawcy – przekonasz się sam.

 

Warto wiedzieć kto co zyska po opanowaniu tej wiedzy konkretnie :

 

Rodzic – zacznie się skutecznie komunikować ze swoim potomstwem. Nauczy się jak pomagać dziecku odkryć w sobie pokłady drzemiącego w nim geniuszu stosując wiedzę z zakresu funkcjonowania umysłu. Dowie się jak często przeszkadza zupełnie nieświadomie swoim dzieciom nauce i czego się wystrzegać. Nauczy się komunikować ze swoim dzieckiem w sposób niesamowicie skuteczny. Pozna tajniki perswazji i wpływania na podświadomość dziecka aby w ten sposób wspierać jego rozwój dzięki niesamowicie skutecznym technikom. Po co rodzicowi perswazja ? A kto ma być skuteczniejszy w przekonywaniu dziecka – rodzic czy dealer narkotyków pod szkołą?

Partnerzy w związkach nauczą się skutecznej komunikacji. Dzięki tej wiedzy codziennie ratuje się wiele związków przed rozpadem. Oszczędza to wielu dzieciom tragedii związanej z rozwodem rodziców. Ale co najważniejsze – wiedza którą poznaje się na szkoleniu daje to drugą szanse związkom , które nie widziały dla siebie przyszłości . W każdym związku pomoże partnerom ulepszyć obecne relacje a gdy ta sfera życia stwarza satysfakcję to i zawodowo w życiu zyskujemy.

 

Nauczycielowi ta wiedza umożliwi stanie się takim pedagogiem , o jakim uczniowie mogą tylko marzyc (prawdziwym mentorem dla ucznia, którego ten szanuje i podziwia). Nauczy się on skutecznie przekazywać wiedzę i traktować wyjątkowo każdego ucznia. Poznanie przez nauczycieli wiedzy o funkcjonowaniu umysłu człowieka i zastosowanie jej w procesie nauczania dzięki temu kursowi niesamowicie polepszy komunikacje na linii uczeń-nauczyciel. Ten ostatni będzie potrafił przekazywać wiedzę dzieciom w sposób bardzo interesujący i skuteczny.

 

Nasze dzieci zyskają rodziców , z którymi świetnie się dogadują (rodzice nabędą na szkoleniu tak niesamowicie dużo praktyki w tym zakresie, że sami mogą być lekko zaszokowani jak szybko zaczynają zmieniać się ich relacje z dziećmi na takie jakich zawsze pragnęli) oraz nauczycieli w szkole, którzy zamiast udowadniać im jakimi są nieukami staną się ich mentorami i ambasadorami rozwoju osobistego . Ile bowiem razy nauczyciel brakiem podejścia do ucznia zraził go do danej wiedzy lub wpoił dziecku przekonanie, że się do czegoś nie nadaje a skutki tego stanu rzeczy miały wpływ na cale dorosłe życie tej osoby? Na usprawiedliwienie nauczycieli pozostaje mi tylko powiedzieć tutaj – że większość z nich nie robiła tego celowo. Po prostu nie wiedzieli jak dotrzeć skutecznie do umysłu ucznia…

 

Osoba poszukująca pracy –  dowie się jak “sprzedać” siebie przyszłemu pracodawcy w taki sposób by wśród wielu kandydatów ubiegających się o dane stanowisko miał absolutną pewność ,że tylko ta osobą jest tą którą chce zatrudnić. Co więcej zamiast używać różnych nieczystych zagrań i kombinacji – osiągnie to tylko dzięki temu ,że posiadła wiedzę o tym jak się komunikować skuteczniej .Efekty będą mówić same za siebie. Różne są przyczyny utraty pracy  ale według badań  to   brak skutecznej komunikacji jest najczęstszym powodem. Pracownik ma dobre intencje robiąc coś  lub mówiąc ale okazuje się często  ,że szef jego słowa lub czyny odebrał zupełnie inaczej. Dlatego też nowoczesna nauka o funkcjonowaniu umysły jest bezcenna nie tylko w zdobyciu pracy ale przede wszystkim w jej utrzymaniu a przy okazji doskonaleniu dobrych relacjach z kolegami . Umożliwia one też  bycia pracownikiem , o którym szef myśli w pierwszej kolejności w chwili gdy…….zastanawia się nad premiami i podwyżkami.

 

W biznesie i życiu zawodowym te techniki polepszą nie tylko proces komunikacji wewnętrznej w firmach ale również zmienią całkowicie jakość kontaktów z klientami tych firm. Zastosowanie wiedzy o funkcjonowaniu umysłu i technik komunikacji opartych o NLP zmienia sposób relacji firma-klient w sposób radykalny i przyczynia się nie tylko do olbrzymiego przyrostu obrotów handlowych ale tez niesamowicie polepsza atmosferę pracy .Możesz się czasem zastanawiać jak powinna wyglądać idealna firma, jak relacje w niej panujące i co najważniejsze – jak klienci powinni ją odbierać …Jeśli do tej pory myślałeś(/aś) ,że czegoś w tym zakresie się “nie da” to wyobrażam sobie twoje zdziwienie jako pracownika lub managera lub właściciela tej firmy gdy zaczniesz stosować wiedzę poznaną na tym szkoleniu w firmie i jednocześnie z niedowierzaniem zauważać jak skutecznym(/ą) się stajesz.

 

Kadra managerska i pracownicy poznają wiele technik , które umożliwiają pozbycie się stresu dosłownie w ciągu 15 sekund. Czy warto ją poznać by nie stać się jedną z tych osób które  dopada atak serca i wylew z powodu poziomu stresu jaki maja na codzień? Odpowiedź na to pytanie pozostawiam Tobie czytelniku tego tekstu.

 

Osoby indywidualne , dzięki poznaniu wiedzy o funkcjonowaniu umysłu zwiększą niesamowicie swoje szanse na znalezienie wymarzonej pracy. Pozbędą się ograniczających je często przekonań , nauczą się niesamowicie skutecznie docierać z komunikatem do swojego rozmówcy, poznają tajniki perswazji , dowiedzą się w jaki sposobi często sami podkładają sobie nogę w procesie komunikacji i efekty jakie osiągają są odwrotne do zamierzonych.

Wszyscy wyżej wymienieni dowiedzą się jak potężnym narzędziem jest język perswazji , który umożliwia dotarcie bezpośrednio do umysłu podświadomego naszego rozmówcy.Odkryją – że  podświadoma perswazja działa to tylko wtedy – gdy twoje intencje są etyczne.  Każdy uczestnik nauczy się również rozpoznawać jak jest czasem manipulowany przez ludzi bez poczucia etyki i jak się temu przeciwstawia!!. Korzyści jest tak wiele ,że nie sposób ich tutaj wymienić .

Całe szkolenie ma formę warsztatu , w którym zamiast słuchać wykładu wszystkiego czego uczymy doświadczasz sam na sobie , sam sprawdzasz jak skutecznie działa dana technika na Ciebie  a potem uczysz się stosować na partnerze w ćwiczeniu . Każdy uczestnik  po tym szkoleniu wychodzi ze świadomością potęgi technik NLP, gdyż doświadczy na szkoleniu każdej z nich na sobie oraz umie zastosować technikę w praktyce , gdyż uczy się tego przez całe szkolenie będąc w ćwiczeniu raz osobą doznającą mocy techniki a za chwilę osobą ją stosującą. Stad nazwa szkolenia – PRAKTYK NLP

Czytając ten tekst możesz być zarówno rodzicem jak i partnerem w związku jak i uczestnikiem życia zawodowego jednocześnie. Dobra wiadomość jest tak – że na tym szkoleniu zyskasz na wszystkich płaszczyznach jednocześnie.
Po Kursie odkryjesz jak Twój umysł nareszcie zaczynie ci pomagać (zamiast przeszkadzać ….jak to często miało pewnie miejsce w przeszłości ) ! 

Sam pomyśl – jak bardzo użytecznym byłby dla Ciebie następujący scenariusz:

 

Twój własny organizm/umysł zaczyna Cię słuchać: możesz wyłączyć stres, włączyć motywację, wzmocnić relaks, przyśpieszyć – zwolnić bieg czasu. Mało tego! Kiedy tylko zechcesz – usuniesz lub zmienisz swoje ograniczające przekonania, a codzienne monotonne czynności przemienisz w pasjonujące przygody (a wiesz dobrze jak sprawnie i szybko robisz to co lubisz najbardziej – tak… właśnie to :-)
Dla tych którzy lubią więcej szczegółów podajemy zakres materiału na treninguPRAKTYK NLP: 


Założenia operacyjne NLP
Systemy reprezentacji – sposoby postrzegania świata
Całkowicie magiczny RAPPORT – nawiązanie kontaktu z rozmówcą, dostrajanie (pacing), prowadzenie (leading)
Wielokrotna dysocjacja – pozbycie się negatywnych uczuć
Submodalności – techniki wewnętrznej zmiany oparte na zmianie parametrów obrazów, dźwięków dialogu wewnętrznego i uczuć w Twoim ciele
Analiza kontrastowa – zmiana ograniczających przekonań / instalowanie użytecznych, silna motywacja do działania …
Kotwiczenie i przekotwiczanie – dostęp do pożądanych stanów
Trzy magiczne słowa…pułapki lingwistyczne, które albo pociągną Cię na dno, albo dodadzą skrzydeł
Refaming – zmiana postrzegania
Perswazja w biznesie i życiu osobistym  – presupozycje, omijanie oporu rozmówcy, docieranie z komunikatem na podświadomy poziom umysłu odbiorcy przekazu
Stres – dowiesz się jak skutecznie sie go pozbyć w ciągu dosłownie kilku sekund
Time Line – eliminacja strachu przed czymś w przyszłości, pozbycie się męczących wyrzutów sumienia, projektowanie przyszłości, dodawanie zasobów, zmiana sposobu odbierania czasu (niesamowite doświadczenie!)
Codziennie dla chętnych trans (hipnoza – głęboki relaks)
Strategie – nauczysz się myśleć jak inni geniusze…
oraz BONUS – NIESPODZIANKA…

Wiem – te nazwy jeszcze Ci pewnie niewiele lub nic nie mówią ale to nie o nazwy chodzi ale o niesamowite umiejętności które nabędziesz na szkoleniu :)

INWESTYCJA:

10,99 zł – dziennie przez 10 miesięcy w najdroższej wersji  (sprawdź kalkulacje tego wyliczenia kilka linijek niżej)

2999 zł – płatne jednorazowo przed rozpoczęciem szkolenia

PROMOCJA – przy rezerwacji szkolenia i uiszczeniu całej kwoty należnej za szkolenie w terminie do 30 dni przed rozpoczęciem treningu  – rabat w wysokości 25% (płacisz tylko 2224 PLN) . Aby skorzystać z promocji pieniądze muszą się znaleźć na naszym koncie w podanym terminie. Zastanów się na co wydasz zaoszczędzona dzięki tej promocji kwotę? Masz już jakiś pomysł?
Skontaktuj się z nami jak najszybciej by skorzystać z tej rewelacyjnej okazji.

Pomyśl na co wydajesz codziennie 10,99 PLN – tak po prostu – gazeta, dobra kawa, paczka papierosów lub inne drobne rzeczy. Pewnie nawet nie zastanawiasz się gdy wydajesz taka sumę. A co jeśli 10,99pln w takim przeliczeniu może pomóc Ci zmienić Twoje życie prywatne i zawodowe w sposób o jakim tylko marzyłeś…

Ponieważ dbamy o Twój komfort – ilość miejsc na szkoleniu jest ograniczona!

Jeśli już nie możesz się doczekać kiedy poznasz tę wiedzę – możesz się zapisać teraz