Kalendarz

February 2019
M T W T F S S
« Feb    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  

– CZŁONKOSTWO

Informacje o przystąpieniu do REC-SRN:

Nie wymagamy posiadania licencji od zainteresowanych członkostwem w Stowarzyszeniu!

  • Członkiem zwyczajnym Stowarzyszenia może być każda pełnoletnia osoba fizyczna o pełnej zdolności do czynności prawnych związana z rynkiem nieruchomości a w szczególności trudniąca się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami, zarządzaniem nieruchomościami, rzeczoznawstwem majątkowym zgodnie z obowiązującym prawem.
  • Członkiem wspierającym Stowarzyszenia może być każdy podmiot gospodarczy krajowy i zagraniczny, którego współdziałanie ze Stowarzyszeniem będzie dla Stowarzyszenia korzystne, jak również osoba fizyczna zajmująca się zawodowo działalnością obejmującą swym zasięgiem problematykę związaną z rynkiem nieruchomości.
  • Kolejnym wymogiem jest przyjęcie kandydata przez Zarząd Stowarzyszenia. Aby zgłosić swój akces należy wypełnić deklarację członkowską i złożyć ją w siedzibie Stowarzyszenia lub drogą elektroniczną wraz z dowodem potwierdzającym związek z rynkiem nieruchomości (licencja, certyfikat, dyplom ukończenia studiów kierunkowych, wpis odpowiedniej działalności do CEIDG, umowa o współpracy z firmą zajmującą się obsługą rynku nieruchomości, rekomendacja wydana przez osobę lub podmiot gospodarczy trudniący się obsługą rynku nieruchomości). Osoby prawne, powinny dołączyć także kopię wpisu do KRS.
  • Cele Stowarzyszenia oraz jego organizację i zasady funkcjonowania a także aktualny Statut Stowarzyszenia znajdą Państwo na naszej stronie internetowej po kliknięciu na zakładkę STATUT. O życiu Stowarzyszenia, jego historii i odbytych ważniejszych imprezach, szkoleniach, spotkaniach, możecie Państwo przeczytać klikając zakładkę: AKTUALNOŚCI, SZKOLENIA.

Więcej szczegółów uzyskacie Państwo kontaktując się z nami telefonicznie, mailowo lub osobiście. Wszystkie dane Stowarzyszenia znajdują się pod zakładką KONTAKT.

Zapraszamy do przystąpienia do naszego Stowarzyszenia.

Zarząd i Członkowie Stowarzyszenia

Poniżej zamieszczamy ankietę z wnioskiem o przyjęcie.

Miejsce kontaktu w sprawie przystąpienia:
Adres korespondencyjny:
ul. Jagiellońska 21, 44-100 Gliwice,

biuro@rec.edu.pl lub biuro@srn.org.pl 

Do pobrania: Deklaracja_Członkowska_REC-SRN.pdf