Kalendarz

February 2018
M T W T F S S
« Feb    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728  

O Nas

Real Estate Council – Stowarzyszenie Rynku Nieruchomości zostało powołane jako Stowarzyszenie Rynku Nieruchomości Śląska i Podbeskidzia w Rybniku (od 01.01.2011r. siedziba znajduje się w Gliwicach przy ul.Jagiellońskiej 21) jako chęć zminimalizowania kosztów dla członków za uczestnictwo i korzystanie z instrumentów przeznaczonych dla zawodów rynku nieruchomości a także chęć unormowania współpracy między podmiotami zajmującymi się obrotem nieruchomościami oraz ich klientami.

REC-SRN zostało powołane 3 lutego 2010r.:

Mając na uwadze deregulację zawodów oraz obecne braki w wymogach kształcenia Agentów obsługujących rynek nieruchomości, wprowadziliśmy dla wszystkich zainteresowanych obrotem nieruchomościami cykliczne szkolenie organizowane na terenie całej Polski pt.: “Profesjonalny Doradca Rynku Nieruchomości”.

Szkolenie trwa trzy dni i odbywa się w grupach 8-12 os. po preferencyjnych cenach !

Więcej informacji w zakładce szkolenia.

 

Celem REC-SRN jest zminimalizowanie kosztów prowadzenia działalności, poprzez niskie składki, niskie wpisowe oraz dostęp do instrumentów ułatwiających pracę, jak programy do obsługi biura:

  1. AsariWEB – obecnie jeden z dwóch najlepszych programów na polskim rynku. Oprogramowanie asariWEB to kompleksowe narzędzie do zarządzania pracą biura nieruchomości.
  2. Szkolenia prowadzone przez najlepszych wykładowców w kraju, również po preferencyjnych cenach.
  • Podstawą działalności Stowarzyszenia jest zasada minimalizacji kosztów działalności ponoszonych przez środowisko i maksymalizacji osiągniętych celów. Stowarzyszenie jest dobrem wspólnym jej członków to nie zabawka nielicznych za pieniądze wielu.
  • Zgodnie z zasadą minimum kosztów, koszty lokalowe ograniczone są do minimum nic ponad rzeczywiste uzasadnione potrzeby. Względy prestiżowe jako argument mnożenia przestrzeni dla administracji Stowarzyszenia są bezwzględnie odrzucane. Prestiż Stowarzyszenia wynika z pracy jej członków.