Kalendarz

February 2019
M T W T F S S
« Feb    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  

Dla biur;

asariWEB – oprogramowanie dla biur nieruchomości

Oprogramowanie asariWEB to kompleksowe narzędzie do zarządzania pracą biura nieruchomości. Nasze rozwiązanie oferuje szereg funkcji wspomagających pośredników w codziennej pracy. Program dostępny jest przez przeglądarkę internetową i nie wymaga instalacji żadnego dodatkowego oprogramowania.

Darmowa strona WWW dla biura!

Każde biuro dostaje bezpłatny dostęp do szablonowej strony WWW. Kreator tworzenia stron jest bardzo przyjazny w obsłudze. Każdy z Was może stworzyć swoją stronę biurową i prezentować na niej oferty własne oraz oferty innych biur z naszego MLS. Bezpłatny jest również hosting (koszt przechowywania strony na serwerze), a strona biura może być uruchamiana poprzez Waszą prywatną domenę WWW. Do wyboru jest aż 17 szablonów, a producent zapewnia, że z czasem ich liczba będzie się zwiększać. Każda strona szablonowa daje bardzo duże możliwości modyfikacji, dzięki czemu można ją zmienić tak aby wyglądała na indywidualną.

Ofertami na stronie WWW będziecie zarządzać bezpośrednio w programie ASARI decydując czy oferta ma być prezentowana jako specjalna oraz wybierając oferty innych biur z MLS, które będą prezentowane na Waszej stronie WWW.

Poznaj oprogramowanie asariWEB
To tylko niektóre z możliwości oprogramowania ASARI

Moduł Klienci

Zarządzaj klientami, zarówno poszukującymi jak i właścicielami z jednego miejsca przez intuicyjny w obsłudze panel.

Sprawne eksporty

Dbamy o najwyższą jakość wyświetlania Twoich ofert na portalach ogłoszeniowych. Każdy eksport potwierdzany jest raportem, w którym możesz sprawdzić jakie dane zostały wysłane na portal.

Skuteczna organizacja pracyKalendarz

  • Zapisuj terminy spotkań i zadań, a asariWEB przypomni Ci o ich wykonaniu.
  • Korzystaj z kalendarza wspólnie z innymi pracownikami i razem ustalajcie podział obowiązków.
  • Przypisuj spotkania i zadania do danego klienta lub oferty i lepiej organizuj swój czas.

Tablica główna
Będzie Twoim centrum dowodzenia. Znajdziesz tu wszystkie informacje wynikające z Twojej pracy, w tym przypomnienia o spotkaniach, ofertach do wysłania, aktualizacji ofert i zadaniach do wykonania.

Multijęzyczność

Pracuj bez barier językowych i korzystaj z wielu języków w ramach jednej aplikacji. Konwertuj opisy ofert na obce języki i prezentuj nieruchomości zagranicznym klientom.

Kojarzenie ofert i poszukujących

Ułatw sobie życie i wykorzystaj asariWEB, by sam wyszukał oferty spełniające wymagania klientów i dopasował poszukujących do wybranej nieruchomości. Dodatkowo przy pomocy kolorowych łapek możesz oznaczyć, które oferty przypadły do gustu poszukującego.

  Notatki

Codziennie dociera do Ciebie mnóstwo informacji. Nie pozwól, by natłok danych przeszkodził Ci w skutecznym działaniu. Dzięki notatkom, które możesz przypisać do oferty lub klienta nic nie wyleci Ci z głowy.

Materiały multimedialne przy ofertach

Prezentacja nieruchomości to nie tylko opis i zdjęcia. Zaskocz swoich klientów dołączając do prezentacji materiały video.

Archiwum dokumentów

asariWEB zmieni Twój komputer w mobilne biuro pozwalając Ci na dostęp do firmowych dokumentów z dowolnego miejsca na świecie.

Dostosuj asariWEB do swoich potrzeb

Definiuj i zmieniaj kolejność pól opisujących nieruchomość. Dostosuj asariWEB do indywidualnych potrzeb i pracuj komfortowo.

Raporty

Monitorowanie wyników firmy pozwoli Ci pracować efektywniej. Połącz raporty z modułem przydzielania prowizji i rozliczaj automatycznie swoich Agentów.

Własne szablony wydruków i maili

Zmieniaj dostępne szablony i twórz własne. Spraw, by Twoje wydruki ofert i maili wyglądały profesjonalnie i były dostosowane do Twoich potrzeb.