Kalendarz

February 2019
M T W T F S S
« Feb    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  

Cz. 4

Sprzedaj / Ekskluzywna umowa pośrednictwa

Dlaczego umowa ekskluzywna to Twój przyjaciel?

Współpraca z agentem nieruchomości w formie umowy ekskluzywnej jest zupełnym przeciwieństwem pracy w formie otwartej. Taka współpraca to same korzyści dla właściciela nieruchomości. Niestety, większość sprzedających, którzy słyszą o umowie ekskluzywnej, już na wstępie rezygnuje. Spowodowane jest to nieprawidłowym wyobrażeniem na jej temat. Jak naprawdę wygląda tego rodzaju współpraca?

Plan marketingowy
Pierwszą ważną korzyścią jest umożliwienie agentowi rozpoczęcie wszystkich działań z planu marketingowego sprzedaży nieruchomości. Profesjonalny agent, przyjmując ekskluzywnie nieruchomość do sprzedaży bierze całkowitą odpowiedzialność za rezultat swoich działań. Będzie więc ze wszystkich sił starał się sprzedać nieruchomość jak najszybciej i po jak najlepszej cenie.

Koncentracja na sprzedaży konkretnej nieruchomości
Agent nieruchomości, biorąc odpowiedzialność za nieruchomość musi poświęcić jej maksymalnie dużo uwagi. W jego portfelu nieruchomości na sprzedaż nie znajdzie się kilkadziesiąt różnych ofert, a jedynie kilka lub kilkanaście. Koncentracja na sprzedaży konkretnej nieruchomości skutkuje szybszym i lepszym sukcesem, a co za tym idzie – zadowoleniem sprzedającego.

Bo najważniejsza jest reputacja
Prawdziwemu profesjonaliście na niczym tak nie zależy, jak na swojej reputacji. Nie może on sobie pozwolić na jakiekolwiek zaniedbania, gdyż jego dobre imię i reputacja to zaufanie kolejnych zadowolonych klientów. Zrobi więc wszystko, by każda nieruchomość, którą promuje sprzedała się z maksymalnym zyskiem.

Reprezentacja wyłącznie interesów sprzedającego
Sprzedający ma całkowitą pewność, że agent nieruchomości będzie ……

WIĘCEJ: link poniżej

Źródło: http://www.remax-exclusive.pl/sprzedaj/ekskluzywna-umowa-posrednictwa